Algemene Ledenvergadering 19 mei 

In de Larix in ’s Gravenzande is er op 19 mei een bewonersbijeenkomst. Ook in de Larix in ’s Gravenzande: op vrijdag 19 mei om 14.00 uur is de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering. Hier doen we weer verslag van het vorig jaar en bespreken we de plannen voor komende jaren. U kunt de vergaderstukken in één pakket downloaden van deze website door HIER te klikken!

Inmiddels verhuurt Arcade aan 10.000 huishoudens in Westland en Den Haag. We moeten onze stem laten horen over het beleid van Arcade. We hebben ook u dringend nodig! Wij zouden het heel fijn vinden als u bij de Algemene Ledenvergadering aanwezig wilt zijn. Daar kunt u uw stem laten horen.

Een terugkerend onderwerp is ook de deelname als vrijwilliger in onze huurdersorganisatie. Nog steeds zijn wij op zoek naar versterking. Het bestuur functioneert als een hecht en positief ingesteld team. Dus sluit bij ons aan!