Data-lek bij adviseur Arcade

U heeft het misschien in het nieuws voorbij zien komen. Meerdere bedrijven zijn getroffen door een datalek. Dit datalek is ontstaan bij verschillende onderzoeksbureaus, zoals onderzoeksbureau USP. Dit is het bureau waar Arcade mee samenwerkt om de mening van onze huurders te vragen over bijvoorbeeld een reparatie of verhuizing.

Wij adviseren u om extra goed op te letten op nepberichten via e-mail of sms. Ook wel phishing berichten genoemd. Alleen zijn deze verzonden door mensen die kwaad willen. Zij proberen via het sturen van e-mails of sms-berichten aan uw inlog-, bank- en persoonsgegevens te komen. In een nepbericht kan persoonlijke informatie van u staan. Op die manier komt een nepbericht vaak heel geloofwaardig over.

Arcade heeft een speciale pagina over dit onderwerp op de website geplaatst. U kunt de tips lezen via: www.arcadewonen.nl/datalek .