Helaas heeft Arcade per 1 juli 2024 onjuiste huurprijzen doorgegeven aan de Belastingdienst. Dit heeft geleid tot een foutieve vaststelling van de huurtoeslag voor sommige huurders. Arcade is in overleg met de Belastingdienst om deze fout zo snel mogelijk te herstellen en hoopt dat de schade voor huurders met huurtoeslag meevalt. Toch blijft het een vervelende situatie.

Omdat Arcade zelf niet weet welke huurders huurtoeslag ontvangen, kunnen zij de betreffende huurders hier niet persoonlijk over informeren. Daarom heeft de coöperatie ervoor gekozen een nieuwsbericht op hun website te plaatsen. Zij passen dit bericht aan zodra er meer bekend is.

Tot nu toe heeft Arcade nog niet veel vragen van huurders ontvangen hierover. Het is ook aannemelijk dat men eerst contact opneemt met de Belastingdienst alvorens Arcade te bellen.

Arcade

Telefoonnummer: (0174) 28 23 00

Website:www.arcadewonen.nl