Donderdag  6 juni werd het project grootonderhoud in Ter Heijde afgerond (fase 3, 45 woningen). Een zonovergoten middag, met een Amerikaanse truck omgebouwd als frietkraam, feesttent en natuurlijk bewoners, projectleiders van Weboma, vertegenwoordigers van Arcade, de Raad van Commissarissen en bestuursleden van de Vereniging voor Arcadehuurders. Een mooie gelegenheid om als huurdersvereniging met bewoners terug te kijken op het project en stil te staan bij wat is bereikt. De woningen zijn prachtig, voldoen aan nieuwe eisen en kunnen weer decennia mee. Bewoners zijn blij en de kosten voor energie zijn lager. Ook opvallend is dat de buurt hecht is mede dankzij de bewonerscommissie. Afgesproken dat we ook met deze commissie vaker gesprek gaan over met wat er speelt, hoe de bewonerscommissie opereert en hoe we de samenwerking nog beter kunnen maken.