De Wooncoaches van Vitis Welzijn staan voor u klaar

De vrijwillige Wooncoaches zijn enthousiaste vrijwilligers en helpen Westlanders bij het zoeken naar een woning. Daarnaast bieden zij ook ondersteuning bij andere vragen op het gebied van wonen. Als u een afspraak maakt bent u elke dinsdag en woensdagochtend tussen 09.00 en 12.00 uur, welkom bij het inloopspreekuur bij: Patijnenburg Ambachtstraat 10 in Naaldwijk. Afspraak maken door te mailen wonen@vitiswelzijn.nl. of te bellen 0174 – 630358.

 

(digitaal) reageren op woningen;

informeren over woningen;

een aanvraag urgentieverklaring;

een proefberekening en aanvraag huurtoeslag;

doorstroming naar meer passende woning of, indien mogelijk, het doen van een Wmo aanvraag voor het levensbestendig maken van een woning;

vragen over doorstroming naar een andere woning na scheiding

Contact

De wooncoaches zijn elke dinsdag en woensdag, tussen 09.00 en 12.00 uur, op afspraak aanwezig in de publiekshal van het gemeentehuis aan de Verdilaan 7 in Naaldwijk.U kunt contact nemen voor het maken van een afspraak via wonen@vitiswelzijn.nl of.